A może byśmy tak wpadli na narty do Tomaszowa?

W tym sezonie może być już trudno skorzystać, ale warto zapamiętać, że w Tomaszowie Lubelskim są świetne trasy do narciarstwa biegowego. A poza tym jak śnieg stopnieje, będzie można korzystać z tras rolkarskich.

Po raz kolejny spędziliśmy zimowe ferie w Tomaszowie Lubelskim i ponownie główną atrakcją były trasy narciarstwa biegowego, znajdujące sie w pobliżu Siwej Doliny i obiektów sportowych Tomasovii.
Pomimo, że w tym roku ferie w województwie lubelskim nie rozpieszczały narciarzy ilością śniegu, na trasach dzięki sztucznemu naśnieżaniu była go wystarczająca ilość do rekreacyjnej jazdy. Do tego piękne lasy,  ciekawe ukształtowanie tras oraz dużo rześkiego powietrza. Kolejne zalety to dobry sprzęt z miejscowej wypożyczalni oraz możliwość skorzystania z instruktażu  Pani Eweliny lub Pana Henryka. Świetnie, że trasy są oświetlane również po zmroku.
Warunki mistrzowskie, więc nic dziwnego, że na tych trasach swoją karierę zaczynała wicemistrzyni świata juniorów Monika Skinder.


Jeśli ten tekst lub poniższe zdjęcia są interesujące lub przydatne, prosimy o kliknięcie polubienia w dolnej części strony głównej eTUBA.eu.