Władysławowo zimą

Jeśli byliście kiedyś w lecie we Władysławowie, to pobyt w tej miejscowości w grudniu lub styczniu może być dużym zaskoczeniem. Zamiast tłumu turystów, mnóstwa stoisk handlowych i rozlegającej się wieczorami muzyki, znajdziecie spokój oraz kameralną i przyjazną atmosferę. Oba oblicza Władysławowa mają swój urok i dlatego warto tu zaglądać poza sezonem.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Władysławowa, wykonanych w trakcie naszej noworocznej wizyty nad Bałtykiem. Po raz kolejny jako miejsce pobytu dla naszej rodziny wybraliśmy gościnny hotel "Rejs" we Władysławowie.

Co można robić we Władysławowie zimą? Spacery po plaży i spokojnych uliczkach. Korzystanie z zadaszonego lodowiska przy ul. Morskiej czy kompleksu basenów "Aquarius" w Centralnym Ośrodku Sportu. Rodzinne gry w piłkarzyki, tenis stołowy lub bilard w sali zabaw, dostępnej dla gości hotelu "Rejs". Na niektórych z naszych zdjęć z plaży widać, że niektórzy nie stronią również od morskich kąpieli :)

Dla naszej rodziny kilkudniowy pobyt na przełomie grudnia i stycznia we Władysławowie był świetnym sposobem, by odpocząć od codziennego zabiegania, odetchnąć rześkim, morskim powietrzem i nabrać sił na Nowy Rok.


Jeśli ten tekst lub poniższe zdjęcia są interesujące lub przydatne, prosimy o kliknięcie polubienia w dolnej części strony głównej eTUBA.eu.


Wlad_copyright_eTUBAeu_1jpg


Wlad_copyright_eTUBAeu_2jpgWlad_copyright_eTUBAeu_3jpgWlad_copyright_eTUBAeu_4jpgWlad_copyright_eTUBAeu_5jpgWlad_copyright_eTUBAeu_7jpgWlad_copyright_eTUBAeu_8jpg


Wlad_copyright_eTUBAeu_10JPGWlad_copyright_eTUBAeu_11jpg


Wlad_copyright_eTUBAeu_12JPGWlad_copyright_eTUBAeu_13jpg
Wlad_copyright_eTUBAeu_14jpgWlad_copyright_eTUBAeu_15jpg